İlaç Prospektüsü Hakkında

Amacımız; Öncelikli amacımız Sağlık Bakanlığına bağlı olan İlaç ve Eczacılık genel müdürlüğü tarafından onaylanmış ilaçlara ait prospektüs bilgilerini güvenilir ve kolay erişilebilir olarak sitemizden sunmaktır. Bu bilgiler arasında; üretici firma, ilaç fiyatı ve ilaca eşdeğer olabilecek ilaçlar ile birlikte ilaç prospektüsleri de yer alır.

Kaynaklarımız ve içeriğimiz; İlaçlara ait bilgileri doğrudan üretici firmaların internet siteleri ya da basılı prospektüslerinden faydalanarak yayınlamaktayız. Güncel ilaç fiyatlarımızı ise Sağlık Bakanlığına bağlı birimlerin sunduğu ilaç fiyatları listesinden temin ediyoruz. Böyle olmasına rağmen sitemizden aldığınız bilgileri teyit etmenizi önerir ve kesinlikle bu bilgilerden yararlanarak doktora başvurmadan ilaç kullanılmaması gerektiğini hatırlatırız. Aksi durumda oluşabilecek sağlık problemlerinden ötürü ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.

Sıklıkla karşılaştığımız konulara kısa cevaplarımız; Öncelikle bir sağlık kuruluşu, eczane ya da ilaç satışı yapan bir internet sitesi değiliz. Sadece sağlık sektöründe çalışan doktor, eczacı ya da profesyoneller için ilaç prospektüslerini yayınlamaktayız. İlaç kullanmadan önce kesinlikle bir hekime başvurmanızı tavsiye ederiz. Eş, dost, akraba ve komşularınızın bizim oğlan kullandı çok iyi geldi mantığıyla önerdiği ilaçları kullanmamanız gerektiği konusunda uyarıyoruz.

Öneriler ve İletişim: Sitemizde eksikliğini hissettiğiniz özellikleri bize önerebilir; hatalı, eksik ya da içerikte bulunmayan prospektüsler için bizimle [email protected] adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.