Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. LogosuMünir Şahin İlaç Sanayi, uzun yıllara dayanan deneyimi, dünyada gelişen standartlara uyma konusunda yeni yatırımlarla güncelleştirmeyi bilmiştir.

Şu anda Avrupa Birliği ve GMP kurallarına uygun bir üretim yerinde, Tablet, Film Tablet, Granül, Şurup, Süspansiyon, Pomad ve jel formlarında olmak üzere, yılda 10 milyon kutu ilaç üretimi gerçekleştirip, 20 milyon üretim kapasitesine sahiptir.

Kalitenin üretimde yaratıldığının bilincini taşıyan Münir Şahin, sürekli gelişme ilkesinden hareketle üretim tekniklerini Kalite güvence sistemine uygun olarak devamlı yenilemekte, bunu yaparken "Çevreye" ve "İnsana" en az zarar kuralını benimsemektedir.

Üretimde GMP'ye bağlı olarak belirlenmiş kurallar, bu kuralları eksiksiz uygulamayı sağlayan, bina, insan, ekipman ve tüm bunları GLP'ye uygun kontrollerde destekleyen Kalite Kontrol Laboratuarı ile Münir Şahin, "Kalite" de standartlarını hep ileriye taşımayı hedef olarak belirlemiştir.

Münir Şahin'de üretim yerinin ve ürünlerin kalite standartlarına ve spesifikasyonlara uygunluğu, en ileri teknolojiye sahip cihazlarla donatılmış olan Kalite kontrol Laboratuarında, GLP'ye bağlı kalınarak kontrol edilir ve onaylanır.

Kalite güvence sisteminde önemli bir yeri olan Kalite Kontrol Laboratuarları, üretim departmanının en iyiyi yaratmasında en büyük yardımcısıdır.

Münir Şahin 1997 yılında tamamladığı ek tesisleri ile toplam 5500 m2 'ye ulaşan kapalı alanda, GMP kurallarına uygun modern üretim bölümlerine, geniş depolara ve sosyal tesislere yer verecek , tecrübesini teknolojisi ile birleştirip, ileriye yönelik ciddi yatırımlar yapmıştır.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Çavuşoğlu Mh. Sanayi Cd. No: 22 Kartal - İSTANBUL
Telefon: (216) 306 62 60
Fax: (216) 353 94 26
Email: info(at)münirsahin.com

»MÜNİR ŞAHİN İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.