Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Şifa Kimya İlaç Kozmetik San. Ve Tic. A.ş.

Şifa Kimya İlaç Kozmetik San. Ve Tic. A.ş. LogosuFirmamız 1980 yılında küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başladı. Galenik ilaç üretiminde küçük, mütevazi ve gelecek için planları büyük olan bir işletmeydi.

1996 yılında ürün yelpazesini geliştirerek kozmetik ürünlerinin imalatı ile Türkiye'deki sağlık sektörünün yanında insanın en doğal ihtiyacı olan güzellik ve bakım ürünlerini de üretmenin hazzını yaşadık.

Bu süreçte mevcut 3.500 m² kapalı alanda modern üretim tesislerinde, iyi üretim uygulamaları (GMP) ve iyi laboratuvar uygulamaları (GLP) standartlarına uygun olarak üretimine devam etmektedir.

İç ve dış pazarlardaki müşteri yelpazesinin genişlemesinde günden güne gelişen ürün yelpazemiz kadar müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yerinde ve zamanında hizmet ilkemizde etkili oldu.

Bununla birlikte ürün yelpazemiz ve üretim kapasitemizi artırmak ve ürünlerimizin entegrasyonunu sağlamak için modernizasyon yatırımlarına hız verdik.

Şirketimizin kurumsal yönetim hedefiyle birlikte marka konseptlerinin geliştirilerek yapılanma projelerine başlanmıştır. Kısa ve orta vadeli hedeflerinde ulusal ve uluslararası markalar içerisinde güçlenerek büyümeye devam etmektedir.

E Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Firmanın Adres Bilgileri

Merkez ofise ait adres bulunamadı.
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2021 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.