Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Sanofi Pasteur Aşı. Tic. A.Ş.

Sanofi Pasteur Aşı. Tic. A.Ş. Logosuİlaç sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve Avrupa'nın en büyük ilaç kuruluşu olan Sanofi-Aventis Grubu, bir çok ana tedavi alanında lider çalışmalar yürütmektedir: Kalp-damar hastalıkları, kan pıhtılaşması, onkoloji, metabolik hastalıklar, merkezi sinir sistemi, iç hastalıkları ve aşılar.

Bugün sanofi pasteur adı ile Sanofi Aventis Grubu'nun aşı kuruluşu olarak 1989 yılından bu yana aşı ve bağışıklama konularında uzmanlaşmış bir yapı içinde Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

Geride bıraktığımız yıllar boyunca, sadece yurtdışından ithal ettiği ürünleri pazarlayan ticari bir şirket olarak kalmamaya özen gösterdik. Her zaman ilkleri gerçekleştiren, sağlıklı bir toplum için çalışan, bağışıklama ve koruyucu hekimliğin daha da geliştirilmesi için klinik ve epidemiyolojik araştırmalara öncülük eden, bu konuda yapılan araştırmalara bilimsel ve maddi destek sağlayan bir anlayışla, toplumu ve sağlık personelini bilgilendirmeye çalışan ve tıbbi etikten ödün vermeyen bir felsefenin savunucusu olduk.

Bugüne kadar bağışıklanmasına ön ayak olduğumuz milyonlarca kişinin yüzündeki sağlıklı gülümsemeyle, payımıza düşeni görevini yapmanın mutluluğu olarak geri aldık.

Bugün küresel bir marka olarak adım attığımız bu topraklarda, Türkiye'nin en batısından en doğusuna, tüm çalışanlarımızla sürekli gelişen, büyüyen ve ilerleyen köklü bir firma olmanın heyecanını ve başarısını taşıyoruz.

Trakya, Ege, Karadeniz, Güney Anadolu, İç Anadolu ve Marmara Bölge Müdürlükleri'ne bağlı olarak 40'ın üzerinde ilde hizmet veren saha çalışanlarımız, ziyaret ettikleri her bölgede koruyucu hekimliğin önemine dikkat çekmek ve aşı bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla faaliyetlerini titizlikle sürdürmektedirler.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Cemil Aslan Güder Cad. Çiğdem Sok. No:3 Gayrettepe, Istanbul
Telefon: (212) 288 41 40
Fax: (212) 274 60 90
Email: ebru.bilgebey(at)aventis.com

»SANOFİ PASTEUR AŞI. TİC. A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.