Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Centurion Pharma İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.

Centurion Pharma İlaç Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. LogosuYenişark Mümessil Ecza Deposu A.Ş. 30 sene önce başladığı Ecza Depoculuğu faaliyetlerine, 1984'ten beri İlaç İthalatı ve Pazarlaması olarak devam ettirmekte ve bugün Türkiye'nin önde gelen İthal İlaç Şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Şirket 2001 yılında Centurion Pharma İlaç Ltd. Şti.'yi de satın alarak bünyesinde Yenişark M.E.D, Centurion Pharma ve Er-Em Farma İlaç şirketlerini barındırmaktadır.

Centurion Yenişark bugün; Türkiye'de üretimi bulunmayan fakat hayati derecede öneme haiz olan Kan Ürünleri, Aşılar ve Farmasötik-Bioteknolojik Ürünlerin İthalatı, Pazarlaması ve lojistiği konusunda uzmanlaşmış bir İlaç firmasıdır.

Her geçen gün büyüyen ürün portföyü ve cirosu ile şirket, ithal ilaç pazarında hızla büyümeye devam etmekte olup gerek Kan Ürünleri pazarinda gerekse Saglik Bakanligi bagisiklik programinda en onemli tedarikcilerden biri durumundadir.

Centurion Yenişark'ın geçmişten aldığı bu tecrübesi ile yakın gelecekte uygulamaya koyacağı planları arasında, çeyrek asrı aşkın süredir hizmet ettiği Türk İlaç Sanayinde, tedavi alanları genişletmek ve tedarik ağını Doğu Avrupa'dan, Orta Doğuya kadar genişletmek sayılabilir.

Centurion Yenişark ;başta koagülasyon faktörleri, spesifik immuno globulinler, spesifik fonksiyonlu kan proteinleri ve aşılar olmak üzere kullanıma sunduğu parenteral solüsyonlar ile; enfeksiyon hastalıkları, hematoloji, gastroenteroloji, alerji ve acil tıp gibi geniş kapsamlı bir medikal alanda hekimlerimizin tedavi ve koruyucu hekimlik konusunda sağlık partneri olmuştur.

Centurion Yenişark biryandan birçok çok uluslu şirketin Türkiye distrübütörlüğünü yapmakta diger yandan ise hergecen gun yeni global partner ve urun arayislarina devam etmektedir.

Grubun bir diğer şirketi Nur-Nil Plastik Sanayi A:Ş. İse 1965 yılında kurulmuş, ilaç ve gıda sektörüne hizmet veren bir plastik fabrikasıdır.

T Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Hoşsohbet Sk. Seyyare İş Merkezi No:2/1 Balmumcu - İSTANBUL
Telefon: (212) 274 47 46
Fax: (212) 274 61 43
Email: info(at)centurion.com.tr

»CENTURİON PHARMA İLAÇ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.