Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Çağdaş Eczacılar Lab. San. Ve Tic. A.Ş.

Çağdaş Eczacılar Lab. San. Ve Tic. A.Ş. Logosu19 Kasım 1985 tarihinde kurulan ve 1986 yılından beri ilaç ve kodeks preparatı üreten ÇAĞDAŞ ECZACILAR LABORATUVARI , 212 ortağı bulunan bir anonim şirkettir. Bu ortakların 6 adeti Eczacı Kooperatifi (Edak-İZMİR; Bursa Ecza Koop.; İstanbul Ecza Koop.; Eskişehir Ecza Koop.;İçel Ecza Koop.; Ankara Ecza Koop.) ve 201 adedi bireysel Eczacı ortaktır. Ayrıca Türkiye Tüm Eczacılar Kooperatifi Birliği ve EGAŞ Eczane Gereçleri A.Ş. de laboratuarımız ortağıdır. Laboratuarın sahip olduğu ayrıca bir de pazarlama şirketi vardır.

Eczacılarla, Eczacı Kooperatiflerinin ortak olduğu ÇAĞDAŞ ECZACILAR LABORATUVARI , bir diğer deyişle 6930 eczacının doğal olarak ortak sayılabileceği güvenilir bir ilaç üretim birimidir.

Kuruluşundan bugüne sürdürdüğü çalışmalarla; uygun fiyat, güvenilir üretim, mesleki onur laboratuarımızın temel prensipleri olmuş ve gerek bireysel, gerekse kurumsal meslektaş katkısıyla her geçen gün daha da güç kazanmış ve kazanmaktadır.

Önce küçük sermayeli ve işin başlatılıp öğrenileceği bir okul olarak düşünülen laboratuarımız, bugün 130 milyar TL. sermayes;16'sı A.Ş. ve 6'sı LTD olmak üzere toplam 22 personeli bulunmaktadır. ÇAĞDAŞ ECZACILAR LABORATUVARI , ilaç ve galenik kodeks preparatı olarak 14 ticari formda üretim yapmaktadır. ÇAĞDAŞ ECZACILAR SAĞLIK MALZEMELERİ ITRİYAT PAZARLAMA SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin patentli markası olan medForm ile 103 adet ürün sunmaktadır. Laboratuarımızda Yönetim Kurulunda 5 eczacı, yönetim ve kontrol birimlerinde 3 kimyager görev yapmaktadır.

Zor ekonomik koşullarla Avrupa Birliği ile Gümrük Birliği kapsamında ilişkiye giren Türkiye'de ilaç sektörü; ilaçta reklam, PIC koşullarında üretim gereği, ithal ilaç ve ithal ürün artışı, hızlı tüketim büyümesi ve yerli üretimde hızla artan maliyet konularıyla karşı karşıyadır.

ÇAĞDAŞ ECZACILAR LABORATUVARI da, bu hızla değişen koşullara uyum amacıyla; fason üretim yaptırma, doğal kaynaklı müstahzar dışalımı, ülke koşullarında gereksinim duyulan ilaç ve formülleri araştırmaları, yabancı üreticilerle ilişkiler, üretimi hızlandırma ve kaynak yaratma gibi konularda çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.
Eczacının kendi üretimi, eczacılarımızın hizmetiyle halkımızın kullanımına, her zaman güvenilir ve meslek geleneklerine uygun sunulmaktadır.

F Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

1649 Sk.N:15 Bayraklı - İZMİR
Telefon: (232) 365 61 87
Fax: (232) 367 07 32
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.