Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Dinçsa İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dinçsa İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. LogosuAnkara 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tesisimiz Eylül 1998 yılında işletmeye alınmış, Mayıs 1999 yılı itibariyle de üretim iznini alarak faaliyetlerine başlamıştır.

7000 m2 açık alan üzerinde 3000 m2 (1000 m2 * 3) kapalı alana sahip olan tesis, gerek Organize Sanayi Bölgesi sınırları içinde yeralması, gerek çevre karayolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle çabuk ulaşılabilirlik avantajını elinde tutmaktadır.

En güncel tekniklerle, etkili ve kaliteli ilaç üretimi için tüm altyapıya sahip tesisimiz, Türk İlaç Sanayi'nin önde gelen kuruluşları arasına girmeyi hedeflemektedir.

Tesisimizin inşaat aşamasında, hijyeni tam sağlayacak ve üretim kapasitesini olumlu etkileyecek tüm şartlar düşünülmüştür.

Tesisimizde, camlar yeterli ışıklandırma sağlayacak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte, bazı ilaç hammaddelerinin imalat sırasında ışıktan etkilenebileceği düşünülerek bal renginde ve reflekte olarak uygulanmıştır.

Aydınlatma aparatları tavan ile sıfır kotda olup, tüm makine bağlantıları temizliği korumak açısından tavandan paslanmaz çelik borularla sağlanmıştır. Tavanlar epoksi boya, partikül vermeyecek ve partikül tutmayacak, yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir.

Duvarlar ve yerler mikroorganizma çoğalmasını ve yayılmasını önleyecek şekilde PVC kaplama olarak dizayn edilmiş ve yine yuvarlak köşeler şeklinde inşa edilmiştir. Alanlar değişikliğe imkan verebilecek, minimum ek ve birleşme yerlerine sahiptir.Böylelikle sanitasyon ve GMP kuralları en üst seviyede sağlanmış, üstün bir hijyen kontrolü yaratılmıştır.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

I.Organize Sanayi Bölgesi Avar Cad.N:2 Sincan - ANKARA
Telefon: (312) 267 11 91
Fax: (312) 267 11 99
Email: dincsa(at)dincsa.com
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.