Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Hasbiotech İlaç San. ve Tic. A.ş.

Hasbiotech İlaç San. ve Tic. A.ş. Logosu2009 yılında kurulan firmamız Hasbiotech, vizyonunu ve misyonunu belirlerken Türk tıbbının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yenilikçi ve öncü tedavilere odaklanmıştır. Onkoloji ve yara tedavisi başta olmak üzere hematolojik, metabolik ve kronik hastalıklarda kullanılan ilaçlarla ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Amacımız, mevcut tedavi seçeneklerine yeni alternatifler geliştirebilmek, güncel biyoteknolojik ve ileri tedavi yöntemlerini araştırarak kullanıma sunabilmek, attığımız adımlarla dünyada tanınan bir firma olabilmek, kurduğumuz ve kuracağımız iş ortaklıklarında güven ortamı çerçevesinde kalıcılığı sağlayabilmek, etkili, dinamik, hızlı organize olabilen ve değişen şartlara kolay adaptasyon sağlayabilen bir firma olabilmektir. Tüm bunların yanında, Hasbiotech hammadde dahil orijinal bir Türk ilacı üretme konusunda da hedeflerini belirlemiştir. Bu bağlamda, öncelikle biyoteknolojik ürünlerin ülkemizde üretilmesine fırsat sağlayacak bir üretim tesisi çalışmaları devam etmektedir.

Esnek ve yenilikçi iş geliştirme modelleri ve inovatif AR-GE projeleriyle firmamızın sürekliliğini sağlama arzusundayız.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Zühtüpaşa Mah. Fener Kalamış Cad. Tibaş Belvü Evleri No:108/1 A2 Blok Daire:1, Fenerbahçe - Kadıköy / İSTANBUL
Telefon: (0216) 339 81 49
Fax: (0216) 340 50 38
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2022 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.