Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Pharmet Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Pharmet Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Logosu2012 yılında kurulan PHARMET Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘nin kuruluş amacı; ileri teknoloji ürünleri üzerinde temel bilimsel araştırmaların yapılması, yeni bilgilerin edinilmesi, bu bilgileri kullanarak yeni araştırma yöntemlerin geliştirilmesi ile yeni sistemlerin tasarlanması ve hazırlanması, yeni sistemlerde seri üretim ve standardizasyon çalışmaların gerçekleştirilmesidir.

Bilimi ve AR-GE çalışmalarını esas alan bir kuruluş olarak, araştırmalarımızı güçlü ilaçlara dönüştürme kapasitesine sahip olmanın; her yeni gün yeni ilaçlar bulmak üzere yola çıkmanın yüklediği sorumlulukları sahipleniyoruz.

Tıp, bugün insan vücudunun işleyiş biçimine, hastalıkları önlemeye odaklanmış durumda. Bu bilim dalı, geçmişte hayal bile edilemeyecek derinlikte bilgiyle donanmış olarak yoluna devam ediyor. Müthiş bir hızla gelişen teknolojinin sunduğu olanaklar, bilimin temel destekleyicisi haline geliyor. Bu gelişme, eskiden tedavi edilmesi mümkün olmayan hastalıkları her geçen gün daha iyi tanımamıza ve çözüm üretmemize yardımcı oluyor.

Büyük ilerlemelere rağmen, önümüzde kat edilmesi gereken uzun bir yol olduğunu biliyoruz. AR-GE laboratuvarlarımızda, karşılaşılabilecek güçlüklere bilgi donanımımızla; hastalıklarla savaşmaya ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

J Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Atatürk Mah. 531 Sok. No: 16/74 Ginza Corner Plaza Kıraç, Esenyurt - İstanbul
Telefon: (0212) 853 1008
Fax: (0212) 853 4002
Email: info(at)pharmet.com.tr
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.