Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Global Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Global Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. LogosuGlobal Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2011 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile İstanbul'da Sn Dr. Burcu Ataman ve Sn. Sinan Çelik tarafından kurulmuştur.

Sn Ataman ve Sn. Çelik ilaç sektöründe uzun yıllar çeşitli kademelerde üst düzey yönetici olarak görev almış, profesyonel hayattaki tecrübe ve birikimlerini, kurdukları Global Pharma'ya aktarmayı amaç edinmişlerdir.

Türk İlaç Sektörü'ne hastane ürünleri ile giriş yapan Global Pharma, sahip olduğu ürünler için ülke kaynaklarını kullanarak; Türkiye'nin önde gelen üretim tesislerinden; Zentiva İlaçları ve Mefar İlaçlarında yerli üretim yaptırmaktadır.

Global Pharma yer aldığı tedavi alanlarında önder bir firma olmayı hedeflerken, portföyüne katacağı yeni ürünler ile ulaşılabilir ve kaliteli tedavi sunmayı amaç edinmiştir.

Sağlık sektöründe faaliyet göstermenin sorumluluk ve bilinci ile çalışma alanlarımız ve ürünlerimizle ilgili doğru, güvenilir bilgileri hizmet verdiğimiz sağlık çalışanlarına etik kurallar çerçevesinde sunmak, onların tıbbi pratikleri için güvenilir bir partner olmayı başarmak başlıca amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Hasta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli ürün ve hizmetlerle cevap verilmesine, hasta ve müşterilerimizle sürekli ve yeterli iletişimde bulunarak sorunların tanınmasına, çözüm yollarının gösterilmesine ve gelecek ihtiyaçlarının belirlenmesine önem veriyoruz. Hasta ve müşterilerimizin kişisel haklarına, çalışma koşullarına da saygılı davranmak bu anlayışın bir parçasıdır.

Bütün ticari faaliyetlerimizde, tıp sektörü içinde çalışma disiplinimizde var olan bütün sosyal, kültürel ve etik değerlere sahip çıkıyor, ulusal ve uluslararası bütün kurallara uygun çalışıyoruz.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Yenişehir Mah. Turgut Özal Bul. No:34/10, Ataşehir - İstanbul
Telefon: (0216) 576 33 18
Fax: (0216) 576 33 17
Email: info(at)globalpharma.com.tr
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.