Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Tic. A.Ş.

CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Tic. A.Ş. LogosuPlazma Protein Biyoterapisinde bir dünya lideri olan ABD merkezli CSL Behring Türkiye operasyonunu kuruyor.
Şirketimiz, kanama bozuklukları, immun yetmezlikler ve genetic amfizemin de içinde bulunduğu nadir ve ciddi hastalıkların tedavisinde kullanılan biyoterapi ürünlerini geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Biyoterapilerimiz yoğun bakım ünitelerinde şok, sepsis, ciddi yanık, kardiyak cerrahi ve yara iyileşmesi alanlarında da kullanılmaktadır.
Dünyanın en büyük plazma toplama ağlarından birine sahip olan CSL Behring, 26 ülkede 11,700 ün üzerindeki çalışanı, dört üretim tesisi va altı araştırma merkezi ile hastaların hayat kalitesini yükseltmek üzere çalışmaktadır.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Abide-i Hürriyet Cad. No. 207/13, Şişli - İSTANBUL
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.