Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Montero Gıda San. Ve Tic. A.Ş

Montero Gıda San. Ve Tic. A.Ş Logosu2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Montero bebek ve annelerin sağlıklı yaşam süreçlerine yardımcı olan yüksek kaliteli besin ve destek ürünleri sunmakta olup, öncelikli hedefi bilimsel araştırma ve inovatif çözümler ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi en doğru şekilde yönetmeyi amaçlarız.

Tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz kalite anlayışımız ve güvenilir olma ilkelerimiz ile hizmet verdiğimiz insanlar için başarıyı daima devam ettirme ve güven kazanmak için çalışırız.

Montero tarafından satışa sunulan Evolvia NutriPRO ürünleri uluslararası düzeydeki beslenme uzmanları ile üzerinde çalışılan yenilikçi formülüyle İspanya'nın en önde gelen araştırma merkezlerinden olan Ordesa laboratuvarında geliştirilmekte ve üretilmektedir

Anne sütünün yokluğunda ve eksikliğinde anne sütüne takviye olarak geliştirilmiştir.

1943 Yılında kurulmuş olan Ordesa Laboratuarları 70 yılın üzerinde deneyimi ile bebek beslenmesi alanında uzman bir firmadır. Ordesa ürünleri Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde bulunmakta ve kaliteli ürün, yenilikçi anlayış, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

E Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Balabandere Cad. İlaç Sanayi Sok. No: 14, İstinye - İstanbul
Telefon: (0212) 362 18 00
Fax: (0212) 362 14 84
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2022 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.