Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Arımed İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Arımed İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. LogosuArımed ilaç 2013 yılında kurulmuştur. Kurucuların ilaç sektöründe yaklaşık 30 yılı aşkın farklı alanlardaki deneyimiyle ve saygınlığıyla ilaç sektöründe kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Arımed olarak eşdeğer ilaç geliştirmeyi temel amaçlarımızdan biri olarak konumlandırırken, öncelikle gerek tecrübesinden ve gerekse de işbirlikçilerinden dolayı tedavi alanı olarak solunum sistemi seçilmiştir. Gerek ulusal gerekse de uluslararası firmalara hizmet vermek adına Kırklareli, Vize ilçesinde sadece inhalasyon ürünlerini üretmek için bir üretim yeri kurmuş ve 2014 Şubat ayında GMP ve üretim yeri izni Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'ndan alınmıştır.

Arımed ilaç sektörümüze ve Türkiyemize olan güveninden dolayı yatırımlarına devam etmektedir. İlk etap olan DPI (Dry Powder Inhaler- Inhalasyon için toz) üretim alanını tamamlamıştır. İkinci etap olarak MDI(metered dose inhaler) ve üçüncü etap olarak nebule üretim alanlarını oluşturacaktır.

Hedefimiz bundan sonra da Türkiye ilaç pazarına yeni ürünler kazandırmak suretiyle hızla büyüyen, ihracata odaklanarak tercih edilen, saygın bir kuruluş olarak öne çıkmak, daha ekonomik, kaliteli ve ileri ürünleri insanlarımızın kullanımına sunmaktır.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Seyrantepe, Altınay Caddesi No:21 K:5 Kağıthane - İstanbul
Telefon: (212) 295 53 54
Fax: (212) 295 53 57
Email: info(at)arimedilac.com

»ARIMED İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2022 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.