Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Er-Kim İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.

Er-Kim İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. LogosuEr-Kim İlaç kurulduğu 1981 yılından beri Türk İlaç Pazarı'nda hizmet vermektedir. Hematoloji, Onkoloji alanlarında sunduğu ürünlerle birçok yeniliğe imza atan Er-Kim İlaç bugün faaliyet alanına Kadın-Doğum, Üroloji, Ortopedi/Fizik-Tedavi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Gastroenteroloji ürünlerini de eklemiş bulunmaktadır.

Er-Kim İlaç bugüne kadar göstermiş olduğu üstün başarı ve performansını, hem kendi iç gelişimi hem de birçok uluslararası firmanın temsilciliğini alarak sağladı.

Faaliyette bulunduğu yaklaşık çeyrek asır içinde Türk insanına yeni tedavi alternatifleri sunmak amacıyla birçok önemli ürünü Türkiye'ye getirmiş olan Er-Kim İlaç, insan hayatını iyileştirme hedefini gerçekleştirme kararlılığında emin adımlarla yürümeye devam ediyor ,edecektir…

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Gaziumurpaşa Sok. Bimar Plaza. No:38 D:4 Balmumcu Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon: (212) 275 39 68
Fax: (212) 211 29 77
Email: erkim(at)erkim-ilac.com.tr

»ER-KİM İLAÇ SANAYİ VE TİC. A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.