Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Farmakim Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti.

Farmakim Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti. LogosuFarmakim, ülkemizde faaliyet gösteren üniversite, ar-ge, sanayi ve kalite kontrol laboratuvarlarının ihtiyacı olan kimyasallar ve cam malzemelerinin ithalatı ve satış pazarlamasını gerçekleştirmek amacıyla 1978 yılında Eren Satır tarafından kurulmuştur.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışıyla büyüyen firmamız, derin bilgi birikimine sahip deneyimli kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin anahtar teslim laboratuvar kuran, total bir çözüm ortağı haline gelmiştir. Bugün sektöründe müşterilerini yenilikçi ve özellikli ürünlerle buluşturan güvenilir bir markadır.

Farmakim, ACM Türkiye, Bipea Türkiye, BTC Türkiye, Lautenschlaeger Türkiye, Medisafe International Türkiye, Mesa Labs Türkiye, Metop Türkiye, Poulten Graf Türkiye, Rodwell Türkiye, Somex Türkiye, Soluscope Türkiye tek ve yetkili temsilcisidir. Laboratuvar, endüstri ve hastane olmak üzere başlıca üç çalışma alanı vardır.

Farmakim laboratuvarlara, kalite kontrol çözümleri kapsamında Merck kimyasalları, Fortuna dispenserleri, Volac mikropipetleri, Rodwell laboratuvar tipi dik otoklavlar, Oxoid mikrobiyolojik kontrol ürünleri, Bipea yeterlilik testleri, ve laboratuvar tezgahları da dahil olmak üzere laboratuvar kurulumu için total çözümler sağlar.

Farmakim, içecek endüstrisine PET ve cam şişeler için Somex Burst Test, Somex Top Load, metal kutular için Metop kenet kontrol sistemleri, şişe kapakları için otomatik Vibrac torkmetreler, hatta Brix ve CO2 ölçümleri için ACM otomasyon çözümleri sunar.

Farmakim, sağlık hizmetleri sektörüne de Labor Hospital Technik Modüler Ameliyathane Sistemleri, Lautenschlaeger Buharlı Sterilizatörler, Ördek Sürgü Yıkama Makineleri, Soluscope Endoskop Yıkama Dezenfeksiyon Sistemleri ile enfeksiyon önleme konusunda hizmet eder, Medisafe PCF ve Niagara cihazları ile Da Vinci robotik cerrahi için yıkama çözümleri getirir, anahtar teslim ameliyathane kurulumu yapar.

Farmakim, bir biomedikal mühendislik şirketi olan Biomedical Tecnology Consulting ile işbirliği yaparak sağlık sektöründe altyapı ve fizibilite çalışmaları ve proje planlaması konularında da danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Dünyanın birçok yerinde bulunan iş ortakları ile sadece Türkiye'de değil, komşu ülkelerde de hizmet veren bir yapı ve birikime sahiptir.

Hedefimiz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın güven ve memnuniyet duyduğu çalışanlarımızın da mutlu olduğu bir firma olmaktır.

Farmakim, her zaman özellikli ve yenilikçi ürünlerin, ülkemiz laboratuvar ve hastanelerinde bir değer üretmesi ve bir fark yaratması konusunda öncü olacaktır.

O Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Tekstilkent A24 Blok No: 11, Esenler - İstanbul
Telefon: (0212) 221 57 40
Fax: (0212) 222 42 69
Email: farmakim(at)farmakim.com
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2023 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.