Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

PharmaVision San. Ve Tic. A.Ş.

PharmaVision San. Ve Tic. A.Ş. LogosuPharmaVision modern üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle yerel ve uluslararası ilaç sektörü için üretim yapmaktadır. Üstün kalite anlayışı ve gelişmiş teknolojisiyle yurt dışı pazarlarına da üretim yapan firmamız tarafından üretilen ilaçlar, Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere, sayıları otuzu aşan ülkeye ihraç edilmektedirler. Ana hedefimiz, yerel ve uluslararası ilaç pazarlarında en çok güvenilen ve tercih edilen saygın bir üretim şirketi olma özelliğimizi geliştirerek devam ettirmektir.

Sürekli teknolojik atılım içinde olarak, “Önce İnsan” ve “Doğaya Saygı” ilkelerinden hareketle, topluma ve çalışanlarımıza yarar sağlamak, mükemmellik anlayışımızı tüm iş ortaklarımızla paylaşmak ve yalnızca ürünlerimizde değil, tüm faaliyetlerimizde kalite üreterek müşterilerimizin tam memnuniyetini ve güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

Öte yandan, Çevre konusunda gelenekselleşen hassasiyetiyle tanınan, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, TS ISO 31000 Risk Yönetimi, TS EN ISO/IEC 17025 Laboratuvar Belgesi, TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonlarına sahip olan firmamız, mevzuata uyumu minimum şart olarak görüp, “Üçlü Sorumluluk Taahhüdü” kapsamında uygulamalarını geliştirmeye devam etmekte, tüm resmi izin ve şartları sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Davutpaşa Cad. No:145, Topkapı - İstanbul
Telefon: (212) 482 00 00
Fax: (212) 482 00 86
Email: info(at)pharmavision.com.tr
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.