Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Alcon Laboratuarları Tic. A.Ş.

Alcon Laboratuarları Tic. A.Ş. LogosuALCON TÜRKİYE
Alcon, Türkiye Pazarına ilk olarak 1985 yılında iki distribütör ile girmiştir. Türkiye'de oftalmoloji alanında uzmanlaşmış tek firmadır ve yıllardır bu konudaki Pazar liderliğini sürdürmektedir. Şubat 1991'de kendi bilimsel ofisini açan Alcon, Haziran 1997'de Alcon Laboratuarları Tic. A.Ş adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Alcon Türkiye şuanda Kavacık/İstanbul merkez ofisinde, yaklaşık 100 personeli ile çalışmalarına devam etmektedir.

Alcon Türkiye'nin bünyesinde, cerrahi ürünler ve ilaç Satış-Pazarlama ve Türkiye'de bir ilk olan Teknik Servis bölümlerinin yanı sıra, İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Finans, Lojistik, Müşteri Hizmetleri, Ruhsatlandırma, Bilgi İşlem gibi bölümleri ile Alcon Türkiye'nin faaliyetleri desteklenmektedir.

Alcon Türkiye'nin oftalmik ilaç ve cerrahi ürünler alanında piyasada toplam 40 ruhsatlı ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler antialerjik, antiinfektif, antiglokomatöz, antiinflamatuar, suni göz yaşları, diagnostik, kontak lens bakımı, viskoelastik solüsyonlar, irrigasyon solüsyonları, oftalmik lensler, süturlar, bıçaklar, drape, vitreoretinal tamponadlar, cihazlar ve vitrektomi segmentlerinde göz hekimlerine hizmet vermektedir. Alcon Türkiye tüm bu seğmentler ile oftalmoloji alanında Türkiye'deki liderliğini devam ettirmektedir.

Avrupa'dan önce Alcon'un geliştirdiği yenilikçi, etkin ve güvenilir ürünleri Türkiye'de hizmete sunma gayretimiz başarımızın temelini oluşturmaktadır. Alcon Türkiye, insan merkezli yaklaşımı doğrultusunda, görme engelli vatandaşlarımız için ürün kutularını "Braille Alfabesi"ile piyasaya sunarak önderliğini bir kez daha göstermektedir.

Kalite anlayışı, her zaman etik çalışarak ilkelerinden taviz vermemesi, oftalmolojinin her alanında "ilk" olması Alcon Türkiye'nin üstlendiği çok özel misyonu oluşturmaktadır.

Alcon'un uzun dönemli başarısı, şirketin sürekli gelişimini sağlayacak çalışanları çekebilmesine, elde tutabilmesine ve geliştirmesine dayanmaktadır.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Acarlar İş Merk.Cumhuriyet Cad.N:10 C Blok K:5 Beykoz-İSTANBUL
Telefon: (216) 425 68 70
Fax: (216) 425 68 80
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.