Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Janssen-Cilag (Johnson & Johnson Sıhhi Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti.)

Janssen-Cilag (Johnson & Johnson Sıhhi Malzeme San. ve Tic. Ltd. Şti.) Logosu1961 yılında Johnson&Johnson grubunun bir parçası haline gelen Janssen Pharmaceutica, 1994 yılında Cilag şirketiyle birleşerek Janssen-Cilag adını almıştır. Johnson&Johnson bünyesinde faaliyet gösteren Janssen-Cilag, dünyanın önde gelen yenilikçi ve Ar-Ge odaklı sağlık şirketlerinden biridir.

Merkezi Belçika'da bulunan Janssen-Cilag, psikiyatri, onkoloji, algoloji, üroloji, enfeksiyon, iç hastalıkları, nöroloji, dermatoloji alanlarında insan sağlığının iyileştirilmesi için Ar-Ge, pazarlama ve satış faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Janssen-Cilag Türkiye 2010 yılında Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) işbirliği ile ilköğretim okullarında şiddetin bir ifade aracı olarak kullanılmasını önlemek amacıyla yeni bir Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesine imza atmaya hazırlanmaktadır.

B Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Cumhuriyet Cd. Gürsel Plaza No: 99 K:4 Kavacık, Beykoz - İSTANBUL
Telefon: (216) 425 30 00
Fax: (216) 425 30 10
Email: sebnemuzun(at)yahoo.com

»JANSSEN-CİLAG (JOHNSON & JOHNSON SIHHİ MALZEME SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.) ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.