Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş.

Roche Müstahzarları Sanayi A.Ş. LogosuRoche'un Türkiye yolculuğu, 1958 yılında Esentepe'de, 8 kişilik bir ekiple başladı. İlk üretime Bepanthene Ampul ile başlayan Roche 1961'de veteriner ilaçları pazarına girmeye karar vererek bu konuda ilk çalışmalarını yürüttü. 1970'de Bactrim'i pazara sunarak gücünü pekiştiren şirket 1971'de Levent'deki 36 bin metrekarelik tesislerine taşındı.

Yüksek teknolojiye yatırım yapan Roche, uluslararası bilgi iletişim ağı kuran ilk ilaç firması oldu. Şirket 1993'de sağlık ile ilgili tüm bilgilere hızla erişimi sağlamakla kalmayıp Internet aracılığı ile doktorlara tıbbi metin tarama servisi sunmaktaydı.

Üretim birimlerini 2005 yılında tamamen Gebze Üretim Tesisleri'ne taşıyan Roche, 2007 itibarıyla Gebze'deki üretim tesislerini Sandoz'a devretti. Bugün merkez ofis olarak Maslak'taki binasında çalışmalarına devam eden Roche, birçok ile dağılmış ofisleri ve 500'den fazla çalışanıyla Türkiye'nin hemen her noktasına hizmet götürmektedir.

50 yılı aşkın süredir, ülkemiz için projeler üreten ve uygulayan, kurumsal bir yurttaş olarak kendini tanımlayan Roche, yalnızca bugünün ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışmaya değil, aynı zamanda geleceğin insanının da henüz çözümlenmemiş sağlık sorunlarına odaklanmayı hedef edinmiştir.

Roche'un toplumsal sorumluluk anlayışının yansımaları sadece sağlık alanında olmamış, aynı zamanda altyapı, çevre ve eğitim alanlarındaki hizmetleriyle de yüksek kaliteli ve öncü çalışmalara imza atmış ve destek olmuştur. Roche Türkiye, global anlayışıyla ve yerel yaratıcı çözümleriyle sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmeye devam edecektir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Uniq İstanbul Ayazağa Caddesi No: 4D/101, Sarıyer - İstanbul
Telefon: (212) 366 90 00
Email: info(at)roche.com.tr
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.