Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Lundbeck İlaç Ticaret Ltd.Şti.

Lundbeck İlaç Ticaret Ltd.Şti. Logosu1915'de Kopenhag'da kurulan H.Lundbeck, bugün Lundbeck Vakfı tarafından yönetilmekte olup, psikiyatri ve nöroloji alanlarındaki ürünleri ile Türkiye'de 1994 yılından beri iki ana dalda faaliyet göstermektedir.

Şirketin merkezi Danimarka'nın başkenti Kopenhag'tadır. Bu merkez, ilaç üretim tesislerinin yanında, yönetim, araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Toplam 1100 ARGE uzmanı Lundbeck bünyesinde çalışmaktadır. Lundbeck, gelirlerinin yaklaşık %20'sini, dünya'da nörolojik rahatsızlık çeken milyonlarca insana yeni ilaçlar ve tedavi seçenekleri sunmak için ARGE çalışmalarına aktarmaktadır.

Lundbeck'in 55 ülkede ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Uzak Doğu, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Güney Amerika ve Doğu Avrupa'da temsilcilikleri vardır ve tüm dünyaya yayılmış olan yerel temsilcilikleri bulunmaktadır.

Lundbeck İlaç Tic.Ltd.Şirketi, 1999'da Türkiye ofisini açmıştır.

1994 Yılından beri Liba Laboratuarları tarafından Türkiye'de temsil edilen Lundbeck, 2000 yılından itibaren faaliyetlerini kendi bünyesinde sürdürmektedir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Mihribat Cad. No: 238 Martı İş Merkezi, Kat:2 Kavacık, Beykoz
Telefon: (216) 538 96 00
Fax: (216) 425 46 35

»LUNDBECK İLAÇ TİCARET LTD.ŞTİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.