Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.

Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. LogosuEczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri San. ve Tic. A.Ş., “İçinde bulunduğu pazarlarda insanların sağlık standartlarını sürekli olarak yükseltmek” temel amacı doğrultusunda, kritik hastalıkların tedavisi için dünya standartlarına uygun kalitede ürün ve hizmetler sunan öncü bir kuruluştur.

Türkiye'de, alanındaki en yüksek kapasiteye sahip modern tesislerinde, yaşamsal önem taşıyan parenteral solüsyonlar ve setler ile kronik böbrek yetmezliği tedavisinde kullanılan ürünler başta olmak üzere 130 çeşit ürünün üretimini gerçekleştirmekte olan kuruluşumuz, ürün portföyünün genişliği açısından Baxter'in dünyadaki 64 üretim tesisi içinde tek olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca, kan hastalıkları gibi diğer kritik hastalıkların tedavisinde kullanılan ve üretimi yüksek teknoloji gerektiren ürünler öncelikli olmak üzere 3841 bitmiş ürün de kuruluşumuz tarafından ithal edilerek kullanıma sunulmaktadır.

Kuruluşumuz, faaliyetlerine Eczacıbaşı İlaç San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde bir bölüm olarak başlamış ve 1961 yılında Baxter lisansıyla Türkiye'deki ilk parenteral solüsyon üretimini gerçekleştirmiştir. 1961 yılı sonrasında hızla büyüyen ve 1982 yılında bugünkü tesislerine geçerek ayrı bir kuruluş olma yolunda ilk adımını atan bu bölüm, 1989 yılında Eczacıbaşı Hastane Ürünleri San. A.Ş. adıyla bağımsız bir kuruluşa dönüşmüştür. Kuruluşumuz, Eczacıbaşı ile hastane ürünleri, renal ürünler ve biyolojik ürünler alanlarında dünya lideri konumundaki Baxter arasında 1994 yılında imzalanan %50-50 ortaklık anlaşması sonucunda, üretimin yanı sıra pazarlama ve satış faaliyetlerini de bünyesine katarak Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır.

Kuruluşumuz, kullanıma sunduğu ürün ve hizmetlerle, böbrek yetmezliği, kan hastalıkları, beslenme, onkoloji, anestezi, yoğun bakım ve cerrahi uygulamalar gibi çeşitli pazar segmentlerine hitap etmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz, yoğun olarak hastanelerdeki nefroloji, hematoloji, onkoloji, cerrahi, anestezi ve yoğun bakım bölümleri ile kan bankaları ve özel hemodiyaliz merkezlerinde kullanılmakta olup müşteri gruplarımız içinde, sağlık kuruluşlarından başlayarak PD hastalarına kadar uzanan geniş bir müşteri kitlesi yer almaktadır.

L Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Cendere Yolu Pırnal Keçeli Bahçesi Ayazağa - İSTANBUL
Telefon: (212) 329 62 00
Fax: (212) 289 02 61
Email: bilgi_turkiye(at)baxter.com

»ECZACIBAŞI-BAXTER HASTANE ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.