Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Gen İlaç Ve Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Sti.

Gen İlaç Ve Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Sti. LogosuGEN İLAÇ, 1998 yılında AG Şirketler Grubu'nun bir üyesi olarak; Türk ilaç sektörüne katılmış ve günümüzde görülme sıklığı az olan bazı hastalıkların tedavisi veya bu hastalıklara bağlı gelişen fonksiyon bozukluklarının giderilmesini sağlayan ilaçların hastalara en kolay, en güvenilir ve en hızlı şekilde ulaşmasını hedef edinmiştir.

Kurulduğu andan itibaren her geçen gün istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyüyen GEN İLAÇ ürün portföyünü geliştirerek sektörde haklı yerini almıştır. Halen dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapmakta olan GEN İLAÇ, Multipl Skleroz, Parkinson Hastalığı, Narkolepsi, Fokal Distoni ve Spastisite, Akromegali ve Karsinoid Sendrom gibi nörolojik, endokrinolojik ve hematolojik hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçları Türkiye'ye getirmektedir.

GEN İLAÇ yakın gelecekte onko-hematolojik hastalıklara yönelik ilaçları bünyesine katarak bu hastalıkların tedavisinde de öncü firma olma yolunda faaliyetlerine devam edecektir.

Etik ve bilimsel değerleri her zaman için çalışma ilkesi olarak gören GEN İLAÇ sizlerden aldığı enerji ile başta Ankara Merkez, İstanbul, İzmir ve Trabzon ofisleri olmak üzere tüm Türkiye'de uzman kadrosu ile sağlık sektöründe lider ve lokomotif güç olmaya devam edecektir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Refik Belendir Sok. No : 57/4 Y.Ayrancı - ANKARA
Telefon: (312) 441 43 15
Fax: (312) 441 42 31
Email: info(at)gen-ilac.com

»GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. STİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.