Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Opakim Tıbbi Ürünler Tic. Ltd. Şti. (Medikim Şirketler Grubu)

Opakim Tıbbi Ürünler Tic. Ltd. Şti. (Medikim Şirketler Grubu) Logosu1992 yılında kurulan Opakim, faaliyetlerine Türkiye'de üretilmeyen, yüksek teknoloji ürünü radyolojik görüntüleme ajanlarını getirerek başlamıştır.

Ülkemizin saglik standartlarını daha yükseklere çıkarmak için her zaman ve sürekli yenilenmeyi ilke edinen Opakim, her biri kendi alanında uzmanlaşmış firmaların Türkiye temsilcisidir.

Merkezi İstanbul'da yer alan Opakim, Ankara İrtibat bürosu ve Türkiye çapında örgütlenmiş satış ağı ile pratik ve yenilikçi çözümleri kaliteli hizmet anlayışı ile tip ve insan sağlığının hizmetine sunmaktadır.

Opakim daha sağlıklı bir yaşam için, uluslararası firmalarla işbirliği yaparak, hastalıkların teşhis ve tedavisine yönelik, günün gerektirdiği koşullara uygun alternatifler sunarak, ihtiyaçları en kısa sürede ve eksiksiz karşılamak için çalışmaya devam edecektir.

C Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Tophanelioğlu Cd. No: 76 Altunizade - İSTANBUL
Telefon: (216) 326 70 42
Fax: (216) 340 16 89

»OPAKİM TIBBİ ÜRÜNLER TİC. LTD. ŞTİ. (MEDİKİM ŞİRKETLER GRUBU) ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.