Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti.

Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti. LogosuÜlkemizin en köklü ilaç firmalarından biri olan ve temelleri 1945'li yıllarda atılan Biofarma ,faaliyetlerini 1950-1989 yılları arasında İstanbul'un Mercan semtinde sürdürmüştür.

1973 yılında Eczacı Mustafa ÖNCEL tarafından satın alınan ve sonrasında da Limited Şirkete dönüşen Biofarma, beşeri ilaç üretiminde teknolojik olanakları ve uzman kadrosuyla daima çağın gerektirdiği girişim ve gelişmelerin içinde olmuştur. 1990 yılında, kuruluş yeri olan Mercan-İstanbul'daki tesislerinden Samandıra-Kartal/İstanbul'daki 17.000 m²'lik arazi içerisinde inşa edilmiş 15.000 m²'lik modern tesislerine taşınan ve 1998 yılında anonim şirket haline dönüşen Biofarma ,bugün ise Partners in Life Sciences (PILS) ve Citigroup Venture Capital International (CVCI)'ın bünyesinde yer almaktadır

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Veysel Karani Mah.Fatih Cd.N:2 Samandıra, Kartal - İSTANBUL
Telefon: (216) 398 10 63
Fax: (216) 398 10 20
Email: info(at)biofarma.com.tr

»BİOFARMA İLAÇ SANAYİ LTD. ŞTİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.