Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Gripin İlaç A.Ş.

Gripin İlaç A.Ş. LogosuGripin İlaç A.Ş'nin doğuşu 1930'lu yıllarda, bir türk girişimcisinin yerli üretim tutkusunu, ilaç sanaayindeki potansiyelle buluşturarak Türkiye'nin ilklerinden birine imza atmaya başladı.

Bu tutku, 1932 yılında, halk arasında "her derde deva" diye anılan Gripin adlı ilacın üretilmesine başlanmasıyla en önemli kilometre taşlarından bir tanesini tarihçesine yazdırmayı başardı. Bu öyle bir kilometre taşıydı ki, kısa zaman içerisinde Gripin'i ne duymayan nede kullanmayan kaldı.

İşte bu tutkunun peşinden giden büyük girişimci Eczacı Necip Akar'dır. Necip Akar, Gripin'in doğuşuyla başlayan bu girişimini, Opon ile devam ettirerek, bu iki ürünün her eve girmesini sağlayacak bir vizyonla, bugün ki adı ile Gripin İlaç A.Ş.'nin kalıcı başarılara imza atmasını sağladı.

G Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Büyükdere Cd. No: 122 Özsezen İş Mrk. C Blok K:10 Esentepe, Şişli - İSTANBUL
Telefon: (212) 356 19 99
Fax: (212) 356 20 03
Email: info(at)gripin.com

»GRİPİN İLAÇ A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.