Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Nobel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Nobel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. LogosuNOBEL İLAÇ San. ve Tic. A.Ş., 45 sene önce başladığı faaliyetlerini bugün, Türkiye'nin önde gelen ilaç şirketlerinden biri olarak sürdürüyor. Nobel'in yükselen grafiği; Türkiye'de sürdürdüğü satış ve pazarlama stratejisi – hammadde / bitmiş ürün üretimi – ürün geliştirme arasında oluşturduğu yatay entegrasyona dayanmaktadır. Ürün portföyünde; bağlı şirketlerinde geliştirdiği / ürettiği ilaçları, lisansını aldığı ilaçları ve OTC ürünlerini bulunduran Nobel, aynı zamanda Türkiye'nin sayılı ilaç ihracatçıları arasında saygın bir yere sahiptir. 15 ülkede kurduğu şirketleriyle, Türkiye'de sunduğu hizmet ve ürünlerini global pazara da açan Nobel'in çalışan sayısı 2000'e ulaşmış bulunmaktadır. Türkiye'de 850 tıbbi mümessili ile en büyük saha ağlarından birine sahip olan Nobel, yurtdışı şirketlerinde ise 300'ün üzerinde tıbbi mümessil ile faaliyet göstermektedir.

Nobel, 2005 yılında % 270 büyüme oranıyla Türkiye'nin en hızlı gelişen ilaç şirketi seçilmiştir ve bugün, tüm ilaç şirketleri arasında reçete bazında 6. sırada yer almaktadır. Nobel'in başarı nedenlerinden bir diğeri de, değişen pazar koşullarında sergileyebildiği esneklik ve dinamizm ile gerektiği her zaman ve her yerde hızla strateji yenileyebilme özelliğidir; dinamik Türkiye pazarı ile gelişen Orta Asya ve Balkan ülkelerinde olmazsa olmaz bir özellik.

Nobel'in faaliyetleri, aynı gruba bağlı Ulkar Kimya (hammadde ve mikropellet üretimi), Nobelfarma (her formda bitmiş ürün üretimi) ile Fargem (ArGe) tarafından desteklenmektedir.

Bir yandan global partner ve yeni ürün arayışlarına devam eden Nobel, diğer yandan da faaliyette olduğu ülkelere yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Barbaros Bulvarı N:76-78 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon: (212) 259 74 90
Fax: (212) 258 86 41
Email: info(at)nobel.com.tr

»NOBEL İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.