Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Onko Ecza Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.

Onko Ecza Sanayi ve Tic. Ltd.Şti. LogosuOnko, Türkiye'deki kan ürünleri ihtiyacına yönelik çalışmaları ve Avrupa'nın en bilinen şirketlerinden eksklusif distribütörlükler almak yolu ile ilk defa 1987 yılında ilaç sektöründeki yerini almıştır. O yıllardan günümüze kadar halen kan ürünleri sektörünün ileri gelen ithalatçısı konumunda olup, bu alandaki hizmetine, Türkiye'nin kan ürünlerine olan yüksek ihtiyacını büyük ölçüde karşılayarak devam etmektedir.

1995 yılında hepatit B aşısı ve biyolojik ürün grubu ile Koçsel, kardeş firma olarak aileye katılmıştır. Daha sonraki yıllarda Türkiye'nin global immünizasyon programına katılmasından doğan aşı ihtiyacının bir bölümünün karşılanması gibi bir misyonu üstlenmiştir. Bir yıl sonra Onko - Koçsel İlaçları, kendi sektöründeki başarılarının sonucu olarak, ilaç sektöründeki ufkunu giderek genişletecek başka bir İlk'e daha imzasını atmayı başarmış ve halen ürün gamını genişletmeye devam ettiği onkoloji portföyünü kurmuştur. Bu alanda yeni moleküllerin Türk Tıbbı'na kazandırılması için de büyük efor sarfetmektedir.

2002 yılında ithalatçı kimliğine yeni bir kimlik daha eklemeyi hedefleyen Onko-Koçsel İlaçları, imal ruhsatlarını devraldığı yeni bir ürün portföyü kurmuş, böylelikle ilaç sektöründe üretime de ilk adımlarını atmıştır.

Onko - Koçsel İlaçları, sektördeki hızlı kaydettiği başarılarını, organizasyonel yapısına da yansıtmayı başarmış ve bünyesine adapte ettiği Toplam Kalite Sistemi ile profesyonel yönetimine devam etmektedir.

Başlıca Onkoloji, Hematoloji ve Enfeksiyon hastalıkları, Üroloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Romatoloji, İmmünoloji, Dermatoloji ve Dahiliye olan çalışma alanlarına her geçen yıl yeni ürünler katmaya özen gösteren Onko - Koçsel İlaçları, mevcut kadrosu ve konumlandırma şekilleriyle de, ürün portföyünün gerek ve spesiyalitesine uygun olarak Türkiye genelinde yeterli hedef kitleye odaklanabilmektedir. Medikal pazarlamada; birebir profesyonel müşteri odaklı görüşmeleri, etkin toplantı organizasyonları, güçlü ilişki yönetimi, yatırım gücü ve klinik çalışma odaklı bilimsel yaklaşımları vizyonu olmuştur. Satış gücü olarak, minimum üniversite mezunu personeli; farmasötik pazarda tecrübeli, dinamik ve agresif, satış odaklı ve gerçek birer takım oyuncusudur.

Onko - Koçsel İlaçları, stratejik pazarlamadaki tecrübeleri, pazarda kendi sahasına yüksek odaklanma gücü, yeni sahalara adaptasyonundaki çevikliği, profesyonel eğitimli ekibi, etkin iletişim gücü ve güçlü ortaklıkları ile sektördeki gücünün temelini atmayı başarmıştır. 20 yıllık birikim ve deneyimin, hedeflerle birleştiği noktada, geleceğe güvenle bakabilen, tecrübeli ve kendi alanında iyi tanınan, ileriye dönük ümit vaat eden Onko -Koçsel İlaçları, geleceğin güçlü şirketlerini yaratmak için mevcut ve yeni alanlarda portföyünü genişletmek amacıyla, sürekli ve istikrarlı büyüme yolunda, yeni iş ortaklıklarına imza atmaya devam etmektedir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Koşuyolu Cad.N:102 Kadıköy - İSTANBUL
Telefon: (216) 327 94 30
Fax: (216) 326 49 95
Email: info(at)onkokocsel.com

»ONKO ECZA SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.