Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. LogosuAbdi İbrahim, 1912 yılına dayanan tarihi boyunca, geçmişinden aldığı gücü daima ileriye taşıyan bir şirket olmuştur. İnsan sağlığına yönelik ilaç ve ürünleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunan Abdi İbrahim, bugün Türkiye'de ilaç pazarından daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir oyuncudur.

Dünyanın en büyük 100 ilaç şirketinden biri olan Abdi İbrahim, 2003 yılından bu yana ciro ve toplam kutu satışında Türkiye ilaç sektörünün lideridir. Türkiye'de yüzde 7.0'lik pazar payına sahip olan Abdi İbrahim, toplam 15 ülkeye 29.5 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmektedir.

2008 yılında “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" raporunda 94. sırada yer alan Abdi İbrahim, uzman ve yetkin 2800'ü aşkın kişiden oluşan nitelikli insan gücüyle sektördeki en yüksek istihdamı yaratmaktadır ve aynı zamanda sektörün en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahiptir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Kore Şehitleri Cad. No:19 Zincirlikuyu - İSTANBUL
Telefon: (212) 354 18 00
Fax: (212) 273 06 29
Email: info(at)abdiibrahim.com.tr

»ABDİ İBRAHİM İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.