Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş.

Boehringer Ingelheim İlaç Tic. A.Ş. LogosuBoehringer Ingelheim Türkiye 1995 yılında kurulmuştur. 2005 itibariyle 250'yi aşkın çalışana sahip olan firmamızın, her yıl ürün portföyü genişlemekte ve büyüme hızı artmaktadır.

Boehringer Ingelheim Türkiye, solunum, kardiyovasküler, üroloji, romatoloji, HIV ve tüketici sağlığı ürünleri alanlarında yürüttüğü çalışmalar ile hastaların tedavi ve ihtiyaçlarına en üst seviyede cevap vermektedir.

Yenilik ve teknoloji alanlarında sahip olduğumuz istikrar, gelecekte daha da genişlemeyi hedeflediğimiz Biyofarmasotik alanındaki başarılarımızın devamını sağlayacaktır. Dünya farmasotik alanındaki büyüme hızımız ve AR-GE çalışmalarımız insanlığa gelecekte daha güzel günler vaat etmektedir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Eski Büyükdere Cad.Uso Center N:61 K:13-14 Maslak - İSTANBUL
Telefon: (212) 329 11 00
Fax: (212) 329 11 01
Email: info(at)ist.boehringer-ingelheim.com
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.