Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Kansuk Laboratuvarı Sanayi Ve Tic. A.Ş.

Kansuk Laboratuvarı Sanayi Ve Tic. A.Ş. Logosu1960 yılında Dr. İsmet Sözen tarafından kurulan Kansuk Laboratuarı hala bir aile şirketi olarak ve yüzde yüz yerli firma olma özelliğini koruyarak bugüne kadar ilaç ve tıbbi malzeme konusunda başarılı çalışmalar sergilemeye devam etmektedir.

Kansuk Laboratuarı T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından, formüller hazırlamak, üretmek, ihraç ve ithal etmek, hastanelere ve diğer farmasotik firmalara bunları sağlamak üzere ruhsatlandırılmıştır. Kansuk Laboratuarı GMP' ye uygun üretim yaparak ISO 9001:2000, ve ISO 13485:2003/AC:2007 Kalite Yönetim Sertifikalarına ve Kan torbaları için de CE sertifikalarına sahiptir.

Kansuk Laboratuarı, beşeri ürünler imalatı, kan ürünleri ithalatı, serum ve kan torbası imalatı, ve medikal cihaz ithalatı ve imalatı olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Kan Torbası üretim departmanı 1982 yılında Alman Biotest GmbH firma lisansı ile kurulmuştur. Bu tesiste üretilen kan torbaları uzun yıllar Batı Almanya'ya ve Hollanda'ya ihraç edilmiştir. İhracat faaliyetleri çeşitli ülkelere belli aralıklarla olmak üzere devam etmektedir.

Türkiye'nin ilk ve tek kan torbası üreticisi olan Kansuk Laboratuarı, uzun seneler bu konuda kazandığı deneyimler ve son senelerde dünya çapında tanınmış birçok firmadan aldığı distribütörlükler sayesinde bugün kan konusunda ihtisas sahibi olmuştur. Bu sayede kanın toplanmasından, komponentlerine ayrılmasına, kan ürünlerinin işlenmesine, anahtar teslimi kan projelerine kadar tüm konularda faaliyet göstermeye devam etmektedir. Pazarı geliştirmek ve standartları yükseltmek amacı ile donör kazanım programlarını, kan ve kan komponenti kullanan servislere ve işleyen kan merkezlerine yönelik eğitim programlarını, ve bu konularda çalışma yapan kurum ve dernekleri desteklemektedir

% Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Beşyol Mh. Eski Londra Asfaltı No: 4 Sefaköy - İSTANBUL
Telefon: (212) 592 15 76
Fax: (212) 580 37 72
Email: kansuk(at)kansuk.com

»KANSUK LABORATUVARI SANAYİ VE TİC. A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.