Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş.

Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. LogosuSanta Farma, 1944 yılında Farma Laboratuvarı ile sektöre ilk adımını atmış, Santa Laboratuvarı ile birleşmesi sonucunda büyüme sürecini başlatmıştır. 1954 yılında Santa Farma İlaç Fabrikası Kolektif Şirketi, 1973 yılında ise Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

Santa Farma gelişen ilaç teknolojisine süratle uyum sağlayarak, zaman içinde tesislerini modern üretim teknikleri ile donatmış, geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, lisans altında önde gelen çokuluslu kuruluşların ilaçlarını da Türkiye'de üreterek ürün gamını zenginleştirmiştir. Halen, Hollanda kökenli Organon İlaçları A.Ş.'nin (01 Ağustos 2008 tarihi itibariyle Schering-Plough Tıbbi Ürünler Ticaret A.Ş. ile birleşmiştir ve Organon'un SP'ye katılımıyla Organon'un tüzel kişiliği sona ermiştir.) ürünlerini de Türkiye'de fason olarak üretmektedir.

Santa Farma, "yaşama sağlık getirme" hedefinden hareketle ve üstlendiği sorumluluk bilinciyle, 1944 yılından beri sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Sektörde ulaştığı yer, edindiği itibar ve oluşturduğu güven, hedeflerine ulaştığının bir göstergesidir.

Köklü bir kuruluş olan Santa Farma, son teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek konusunda kurumsal bir hassasiyet geliştirmiş, deneyimlerinden faydalanarak bu konuda da etkili sonuçlara ulaşmıştır.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Boru Çiçeği Sk. No: 20 Okmeydanı Şişli - İSTANBUL
Telefon: (212) 220 64 00
Fax: (212) 222 58 89

»SANTA FARMA İLAÇ SANAYİ A.Ş. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.