Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Bayer Türk Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Bayer Türk Kimya San. Tic. Ltd. Şti. LogosuBayer Türk 50 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de varlığını sürdürmekte. “HealthCare”, “ MaterialScience” ve “CropScience” olmak üzere her üç altgrubu Türkiye'de iyi konumlanmış, kendi pazarlarında da lider durumdadır. Türkiye'de en büyük 130 şirket arasında yer alan Bayer, kimya endüstrisinde 7. en büyük ihracatçı konumundadır.

Türkiye'de 19 bölge ofisine sahip olan Bayer Türk İstanbul ili sınırları içerisinde iki üretim merkezi ile faaliyet göstermektedir. Gebze'deki üretim tesisi CropScience ürünlerini üretirken Topkapı, İstanbul'daki tesis HealthCare için üretim yapmaktadır. Ortadoğu Bölgesi'nin en büyük Bayer şirketi olarak, Bayer Türk ayrıca 20'yi aşkın ülkeye ekin koruma ürünleri ve ilaç ihraç etmektedir.

A Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Çakmak Mah. Balkan Cad. No:53 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: (216) 528 36 00
Fax: (216) 527 87 00
Email: info(at)bayer.com.tr

»BAYER TÜRK KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ŞUBELERİ

Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.