Alfabetik Firma ListesiYeni İlaç FirmalarıEn Çok Aranan FirmalarEn Çok Ürünü Bulunan Firmalar

Polifarma İlaç San.ve Tic. A.Ş.

Polifarma İlaç San.ve Tic. A.Ş. LogosuTeknolojik alanda yapılan atılımın mutlaka insana yapılacak yatırım ile bütünleşmesi gerektiğine inanan AROMA & POLİFARMA, bu alanda da çalışmalarına hız vermiştir. İnsan kaynakları çalışmaları kapsamında temelde firma içinde oluşan küçük görev gruplarının mevcut sistemlerini verimlilik yönünden daima daha ileri noktalara kendiliğinden taşımalarını sağlayacak bir düşünce ve uygulama yapısının firma içinde tesis edilerek çalışanların tümüyle sisteme sahip çıkması olarak adlandırılabilen bir sonuca ulaşılması hedef olarak belirlenmiştir

Bugün 250 seçkin personele sahip olan AROMA & POLİFARMA Topluluğu, firma hedeflerine uygun olarak bölüm-kısım ve kişi hedefleri kapsamında icraatlarını yürütmekte, geri besleme sistemiyle yapılan tüm planlamaların ve icraatların kontrolünü sağlayabilmekte ve sisteme gereken yön verilebilmektedir.

Mevcut modern, teknolojik olanaklarını, üstün beceri, bilgi ve tecrübeye sahip uzman çalışan kadrolarıyla birleştiren AROMA & POLİFARMA, dünya standartlarındaki üretimiyle İlaç Sanayindeki üstünlüğünü geçmişte olduğu gibi bugün de muhafaza etmekte, yarınlarda insan sağlığına yapabileceği yeni hizmetlerin heyecanıyla gelecekteki hedeflerine doğru kararlılıkla ve güvenle koşmaktadır.

% Harfi ile başlayan ilaçların listesi

Referans fiyatları ilaç güncelleme tarihinde Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) tarafından halka açık olarak yayınlanan Euro bazlı referans fiyat listesinden alınmıştır. Aşağıda yer alan TL bazlı referans fiyatları ise 7954 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararında belirtilen euro değerine göre Depocu, Eczacı kârları ve KDV dahil edilerek hesaplanmıştır. Gerçek ilaç fiyatları referans fiyatlarından farklı olabilir.

Firmanın Adres Bilgileri

FİRMA MERKEZİ

Abdi İpekçi Cd.Özel İdare İş Mrk. Kat:2 No:201-202 Bayrampaşa - İSTANBUL
Telefon: (212) 674 46 46
Fax: (212) 544 59 20
Google Reklamları

Ana Sayfa | Hakkımızda | İlaçlar | İlaç Ara | İlaç Firmaları | Gizlilik | Bize Ulaşın

Telif Hakkı 2008-2024 © İlaç Prospektüsü. Tüm Hakları Saklıdır.
Uyarı: Sitemizde yayınladığımız ilaç bilgileri ile doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayınız!
Aksi halde doğabilecek sağlık sorunlarından ilacprospektusu.com sorumlu tutulamaz.